Търговски представител /Allocacoc Bulgaria/

Allocacoc е единствена по рода си компания за индустриален дизайн, целяща да подобри различни сфери от ежедневието на всеки един от нас. Мотото на компанията е “Различни от стандарта” и зад него стои желанието ни да преобразяваме широко използвани продукти във всяко домакинство, така че да бъдат по-красиви и по-функционални, запазвайки достъпните си цени.

Allocacoc Bulgaria търси да назначи търговси представители в цялата страна.

Основни отговорности:

  • Да познава в детайли продуктите, да промотира и разширява дейността на фирмата.
  • Да сключва договори за дистрибуция на продуктите на Allocacoc Bulgaria с търговски вериги в региона и цялата страна.
  • Да изготвя оферти към потенциални клиенти.
  • Да обработва запитвания и заявки от текущи клиенти.
  • Да съдейства на дистрибуторите за гладкото протичане на търговската дейност и комуникацията с Allocacoc Bulgaria.
  • Да проучва пазара и да води преговори с потенциални нови търговски партньори.
  • Да осигурява информация за нови продукти, предлагани от Allocacoc Bulgaria.
  • Да изготвя доклади за постигнатите резултати.

Необходими умения:

  • Дълбоко познаване на тънкостите на успешното търговско представителство.
  • Комуникативност.
  • Мотивация за високи резултати.
  • Компютърни умения (Word, Excel, Power Point).
  • Fluency in English is an advantage.
  • Добре развити комуникационни и търговски умения.

Ние предлагаме:

  • Професионално първоначално обучение.
  • Работа в динамична среда и професионален екип.
  • Високи комисионни спрямо постигнати резултати.
  • Нерегламентирано работно време.
  • Възможност за кариерно развитие.

Моля изпратете CV с актуална снимка на имейл адрес: office@allocacoc-bulgaria.com Само кандидатите, които отговарят на изискванията и бъдат одобрени, ще бъдат поканени на интервю.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.